Mercedes S-class W222 Long

Mercedes S-class W222 Long

Mercedes S-class W222 Long

 

Mercedes S-klasa W222 Long tej limuzyny nie trzeba przedstawiać, najbardziej luksusowy samochód marki Mercedes.

W swojej klasie nie ma praktycznie jakiejkolwiek konkurencji. Design tej wersji został zaczerpnięty prosto z Maybacha, posiada wyraźniejsze kształty i przetłoczenia w porównaniu do poprzedniego modelu. Limuzyna może zaskoczyć swoimi osiągami nie jedną osobę mimo swoich gabarytów i jej przeznaczeniu. W samochodzie poczujemy się bardzo komfortowo, niczym jedna z najważniejszych Osób w państwie.

Mercedes S-class W222 jest perfekcyjnie wygłuszony, gdy siedząc praktycznie w środku, nie słyszymy żadnych dźwięków pochodzących spoza samochodu, do tego wszystkiego doskonale dobrane i dopasowane najwyższej jakości materiały, między innymi drewno fortepianowe, elementy aluminiowe w samochodzie oraz doświadczony kierowca sprawią, że nie będą chcieli Państwo wysiadać z naszej S-klasy.

Kruczo czarny kolor nadwozia które jest przedłużone w przestrzeni pasażerskiej w połączeniu z jasną skórzaną tapicerką dają niesamowity komfort i przestrzeń dla podróżujących, po raz pierwszy na świecie dostępna jest funkcja masażu energetyzującego ENERGIZING z efektem wykorzystania gorących kamieni. Specjaliści Mercedes-Benz opracowali unikalne programy masażu z wykorzystaniem 14 osobno sterowanych poduszek w oparciach oraz zintegrowanej funkcji podgrzewania. Do wyboru jest 6 programów masażu. Wentylacja foteli z odwróconym ciągiem pozwala uniknąć przeciągów i zwiększa komfort- po czterech minutach po uruchomieniu kierunek przepływu powietrza zmienia się automatycznie. W porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi dotychczas znacznie przyspiesza to ochłodzenie tapicerki.

Zawieszenie pojazdu oparte jest na pneumatycznym układzie Airmatic dostosowującemu się do każdych warunków za pomocą dynamicznej kontroli osi. Do oświetlenia wykorzystano wyłącznie diody LED, oddzielna klimatyzacja dla każdego z pasażerów to tylko niektóre z udogodnień. Tylna część S-klasy posiada pakiet oświetlenia AMBIENTE oraz elektrycznie regulowane rolety boczne i tylną. Pasażerowie podróżujący z tyłu mają również możliwość sterowania przednim fotelem pasażera. Niepowtarzalne wrażenia z jazdy zasługują na niezwykłą oprawę akustyczną. Za jej dostarczanie odpowiada Burmester – znany i ceniony producent sprzętu audio klasy premium, a dla zwiększenia odczuć – termoizolujące szyby z laminowanego podwójnego szkła.

Wynajem Mercedesa Klasy S  z kierowcą na spotkanie biznesowe, czy na wyjazd delegacyjny jest idealnym rozwiązaniem na komfortowy i prestiżowy przejazd.

Ilość miejsc: 3 + 1

Wyposażenie Mercedes S-klasa W222 Long:
Skórzana tapicerka
4-strefowa klimatyzacja
8-pozycyjne, elektrycznie regulowane i podgrzewane tylne fotele z masażem
Pakiet oświetlenia tylnej części kabiny oraz oświetlenie Ambiente
Elektryczna roleta przeciwsłoneczna tylnej szyby
Elektryczne rolety przeciwsłoneczne tylnych szyb bocznych
Adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne
System Audio Burmester High-End Surround Sound
Wykończenie drewnem
Boczne poduszki powietrzne z tyłu samochodu
Elektrycznie odsuwany/uchylany szklany dach
Termoizolujące, podwójne szyby z laminowanego szkła
Napęd na 4 koła dla maksymalnego bezpieczeństwa w podróży

Zapraszamy serdecznie do wynajmu naszego Mercedes S-klasa W222 Long na uroczystości ślubne, wyjazdy krajowe oraz międzynarodowe.

Mercedes S-class W222 Long
Rezerwuj limuzynę