Mercedes Sprinter Business Long

Mercedes Sprinter Business Long

Mercedes Sprinter Business Long musical…why musical? Rozwiązania, które zostały zastosowane w tym luksusowym samochodzie pozwolą zaspokoić nawet największego melomana. Do jego budowy użyte zostały najwyższej jakości materiały naturalna skóra, czy prawdziwa alkantara. Duży 26-calowy ekran pozwoli oglądać telewizję cyfrową, czy film na DVD. Nie zabrakło również wejść HDMi, dzięki któremu możemy podłączyć dowolny sprzęt np. konsolę do gier Play Station, Xbox, czy po prostu laptop, tablet i przenieść wizję i fonię na ekran dużego monitora przeprowadzając np. prezentację swojej firmy. W wyposażeniu znajdziemy również USB, Bluetooth, czy gniazda 230V. Samochód został wyposażony też w gniazda słuchawkowe, dzięki któremu można słuchać muzyki, czy oglądać film nie przeszkadzając innym pasażerom podczas snu. Nagłośnienie Dolby Surround 3D daje niesamowite wrażenie bycia na koncercie dzięki przestrzennemu dźwiękowi, oraz auto zostało profesjonalnie wygłuszone dzięki temu w samochodzie panuje cisza a dźwięk słyszany z głośników jest czysty i wyraźny. Zastosowane są tutaj specjalne procesory dźwięku z cyfrowymi wzmacniaczami oraz możliwością wyłączania poszczególnych rzędów.
Bardzo wygodne obrotowe fotele z podłokietnikami, pełną regulacją z pasami trzy punktowymi i napinaczami. System mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX (współpracujemy z firmą od której możemy wynająć nowe foteliki dziecięce oraz profesjonalne dopasowanie fotelika do wagi i wzrostu dziecka).  Stolik główny wysuwany na teleskopie to nie wszystko po złożeniu oparcia któregoś z fotela robią nam się kolejne stoliki. Luksusowe oświetlenie ambiente nocne i dzienne z możliwością wyboru swojego ulubionego koloru z regulacją jasności.Przyciemnione szyby, ogromny otwierany szyberdach wraz z zasłonami skutecznie nie przepuszczają promieni słonecznych i zapewniają dyskrecję pasażerów. Bagażnik jest wyposażony w możliwość powieszenia eleganckiej garderoby na wieszakach. Dodatkowo auto zostało wyposażone w przegrodę oddzielającą przestrzeń pasażerską od bagażowej- duży dobrze podświetlony bagażnik z uchwytami do zabezpieczenia z pewnością pomieści cały backline zespołu.

Na życzenie klienta samochód może być wyposażony w router Wi-Fi, lodówkę, parasole, konsolę do gier, tablet, wodę, prasę, nowe foteliki dziecięce.

 

ilość miejsc: 8+1

Wyposażenie Mercedes Sprinter Business Long :

klimatyzacja, ogrzewanie, ekran LED, DVD, HDMi, USB, gniazda 230V, stolik rozkładany, obrotowe fotele, wysokiej jakości sprzęt audio-video, Bluetooth, telewizja, Wi-Fi, oświetlenie dzienne, nocne.

Mercedes Sprinter Business Long
Rezerwuj Mercedes Sprinter Business Long